DSCN0073_500x375«Наше слово» продовжує розігрувати призи серед вірних передплатників. Цього разу пощастило Наталії Волницькій із Мени – фільтр-глечик для води та керамічна чашка поповнили кухонне господарство родини.

Наталія Петрівна має двох онуків, Дениса та Марічку, тож подарунок від найближчої газети став дуже доречним. Малеча питиме джерельно чисту воду і відчуватиме лагідну турботу бабусі.

Жінка розповідає, що виграла приз уперше в житті. Раніше вже брала участь у передплатному розіграші, але все ніяк не щастило. Коли заповнювала абонемент, не вірила, що щось отримає, а тут на тобі – приз!

Ото моя дочка здивується, адже вона також була скептично настроєна, – каже Наталія Волницька. – А «Наше слово» ми передплачуємо все життя, ще й батьки мої «Колгоспну правду» виписували. Особисто я газету читаю від першого рядка до останнього, все мені подобається. Видно, що журналісти працюють від душі. Бажаю найближчій газеті успіхів та дякую за корисний подарунок!

Отож, шановні друзі, поспішайте до поштових відділень, передплачуйте «Наше слово» та надсилайте квитанції для участі у розіграші призів від найближчої газети. Адже передплатна кампанія «Нашого слова» триває, тож ви маєте шанс не лише отримати цікаву інформацію про події у районі, а й виграти приз для своєї родини.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;I think ultimately that the only solution is going to be to call another Constitutional convention, and many of the states are already in agreement on this

Celebrity Big Brother 2015: Katie Price

Price is a familiar face on reality television, having twice appeared on ITV’s I’m A Celebrity.mulberry outlet uk
1854

Publisher: American Bible Union: New York

Contents: 2 Peter, 1,2,3 John, Jude,

References: Chamberlin 773 5; Hills 1764, O’Callaghan p.cheap toms
Diariamente, escuchamos comentarios que nos dicen que el sexo no debe tener trabas morales.michael kors uk sale
Oregon State: The Beavers were easily the lowest scoring team in the conference, mainly because they were a very green team.mulberry handbags uk
mulberry outlet uk

Коментарі закриті.