За вересень на телефон «гарячої лінії» голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка надійшло п’ять звернень від жителів Менського району.

За інформацією управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, найактивніше на «гарчу лінію» телефонували жителі Чернігова – 126 звернень. Серед районів області лідерство має Семенівщина – 28 звернень. Найменше дзвінків надійшло з Варвинського, Куликівського і Талалаївського районів – по одному.

Загалом за вересень на телефон «гарячої лінії» надійшло 373 звернення. Більшість з них стосувалися проблем житлово-комунального господарства, ремонту будинків, соціального захисту, виплати пенсій та допомог, транспортного зв’язку, будівництва доріг, земельних відносин, заборгованості по заробітній платі.

Нагадаємо, що з 5 вересня 2011 року мешканці Чернігівщини можуть звернутися на телефонну «гарячу лінію» голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка з питань роботи органів місцевої влади, державних установ та організацій у вирішенні проблем жителів області.

Номер телефону – 0 800 501 7400

Дзвінки приймаються у робочі дні з 9.00 до 16.00 год.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, з мобільних – згідно з тарифами

Коментарі закриті.