пошукові запити в яндекс про дівчатЩо користувачі Яндекса з Чернігівщини хочуть знати про жінок? Відповідь на це питання напередодні 8 Березня дає прес-служба компанії “Яндекс. Україна”.

Кожного місяця українці ставлять Яндексу майже півмільйона запитів про жінок — дружин, коханих, подруг, мам і сестер. Але найчастіше запитують про дівчат. На частку запитів зі словом “дівчина” припадає понад 50% усіх питань про прекрасну половину людства. На другому місці за популярністю — запити про мам і коханих. Найменше запитів про дружин — з ними, напевно, й так все ясно.

Так, у запитах зі словом “дівчина” зазвичай багато романтики, наприклад, [смс коханій дівчині], [компліменти дівчатам] і [зізнання в коханні дівчині]. Користувачі хочуть знати [як закохати в себе дівчину] та [як повернути дівчину]. Більшість питань зі словом “дружина” стосуються подарунків і покупок, наприклад, [яким подарунком здивувати дружину], [чому чоловік не купив дружині шубу].

Найдотепніші запити користувачі задають про мам. Можливо, тому, що автори цих запитів — діти. Наприклад, вони шукають [пожеланья маме хороших снов] і як [делать маме открытку игры слубовю]. Трапляються і серйозніші питання — [как пережить возраст если маме будет 50 лет].

Добірка питань користувачів Яндекса з Чернігова про жінок:

[чому дівчині не можна приміряти весільну сукню]

[що подарувати мамі на 43 роки]

[що подарувати коханій дружині]

[скільки років дружині Дмитра Дюжева]

[як треба боротися за дівчину]

[як розважати дівчину за столом]

[як видалити дівчину з життя]

[як правильно тримати дівчину на руках]

[завантажити безкоштовно як завоювати дівчину на першому побаченні]

[який приємний коментар дати дівчині]

[яке бажання загадати дівчині]

[які якості ви цінуєте у своїй коханій]

Коментарі закриті.