За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного в І кварталі 2014 р., середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства області склали 3604,2 грн., що на 0,6% більше, ніж у I кварталі 2013р. У середньому один член домогосподарства за місяць витрачав 1867,5 грн.

Про це інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.

Найбільшу частину сукупних витрат (51,9%) родини Чернігівщини направляли нахарчування (включаючи харчування поза домом), що на 0,9 в.п. менше, ніж рік тому. Серед регіонів найбільша частка витрат на харчування в домогосподарствах Херсонської області (60,7%), а найменша – у домогосподарств Запорізької області (43,6%).

Витрати на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг жителями області становили 32,5%. Найбільше витрат на купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг здійснили жителі Запоріжжя – 41,4%, м.Києва – 40,7% та Івано-Франківщини – 40,1%.

Частка витрат на оплату житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) чернігівців склала 8,7%. У домогосподарствах України ця частка склала 10,2%, а в регіонах вона коливається від 13,4% на Київщині до 6,5% на Закарпатті.

Щомісячно на купівлю одягу, взуття та на охорону здоров’я чернігівці витрачали по 4,9% сімейного бюджету, на зв’язок – 2,8%, на транспорт та предмети домашнього вжитку, побутову техніку й поточне утримання житла – по 2,7%, на відпочинок і культуру – 1,1%.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;At first, Koch claimed it released 0MasterCard is dedicated to bring value added benefits to premium MasterCard cardholders and we are pleased to reward them with privileges that truly make MasterCard card the perfect travel companion,” said Basel El Tell, vice president and regional manager, Levant, MasterCard Worldwide.cheap ray bans
And we are here to celebrate American Pharoah.portafoglio alviero martini

“To leave for the game from my own house where I have my wife and kids was very weird,” said Brown of his routine before Thursday’s game.prada bag
Settle a hot dog in each bun.mulberry bags sale uk

“One of our strongest growth lines was in commercial real estate.prada wallet

Craig Mangum, Lucy’s father, was a bit farther out in the water and made his way toward them.toms outlet
It a big area down there.borse alviero martini
He is well acquainted with the plight of the black cop.mk handbags uk

Коментарі закриті.