юрЗакінчується вступна кампанія-2013. Заяви від абітурієнтів прийматимуть до наступної середи, 31 липня.

Звичайно, вступники подавали одразу декілька заяв на різні спеціальності. Кількість заяв не відповідає кількості людей. Проте загальна картина вже вималювалась. Які ж спеціальності найпопулярніші серед цьогорічних вступників?

— Ситуація така ж, як і минулого року, та, власне, як і завжди, — говорить відповідальний секретар приймальної комісії Чернігівського державного технологічного університету Андрій Акименко. — Найбільше заяв цього року подано на спеціальність «правознавство» — майже 600. Популярними залишаються економічні спеціальності та комп’ютерна і програмна інженерія.

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя уже зараз на 125 заяв більше, ніж на цей момент минулого року.

— На понеділок, 22 липня, найбільше бажаючих вступити на англійську мову — 261 абітурієнт. Виходить приблизно дев’ять чоловік на місце, — говорить проректор НДУ імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко. — Але ж треба враховувати і кількість виділених місць держзамовлення. Так, на напрям дошкільна освіта подано 169 заяв, проте місць виділено лише 10. Виходить майже 17 чоловік на місце.

У Чернігівському національному педагогічному університеті найбільше заяв подано на спеціальність «історія» — 360.

Найпопулярніша спеціальність у Чернігівському державному інституті економіки та управління — «фінанси та кредит». На неї подано 364 заяви.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч».

Коментарі закриті.