За даними вибіркового обстеження домогосподарств Чернігівської області середньомісячні сукупні ресурси (доходи) одного домогосподарства в II кварталі 2014 р. складали 3989,8 грн., що на 3,1% більше порівняно з відповідним періодом 2013 р.

У середньому на одного умовного члена домогосподарства сукупні доходи становили 2067,3 грн. на місяць, що в 1,8 раза перевищили рівень встановленого на цей період прожиткового мінімуму (1176 грн.), повдомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Найвищими (2771,2 грн.) залишаються середньодушові сукупні ресурси киян, які в 1,3 раза перевищили аналогічний показник пересічного українця (2105 грн.). Найменш забезпеченими були жителі Рівненської області (1760,9 грн.).

Основним джерелом доходів у бюджеті сім’ї області, як і раніше, є оплата праці (43,3%) та пенсії (27,6%). У середньому в Україні ці показники складають 50,8% та 24,3%.

Традиційно вагомим для домогосподарств області залишається таке джерело ресурсів, як доходи від особистого підсобного господарства, що становили 10,1% всіх надходжень. Значну частину (8,7%) займали допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування, використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги, надходження від продажу нерухомості, особистого чи домашнього майна. Стипендії та соціальні допомоги (готівкові та безготівкові) складали 5,9% сімейного бюджету.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Carlson Wagonlit Travel, MasterCard, Citi, and travel service providers are not responsible for printing or typographical errorsL’indemnité due sera calculée en fonction du nombre de jours restants (dans les limites prévues par votre contrat).mulberry handbags sale

Massachusetts charges neither a monthly nor a one time fee for new members, and it provides up to four transponders at no charge for each account, said Sara Lavoie, a spokeswoman with MassDOT.prada bags

During that time it shipped 130,899 tonnes of ore, paid no tax, no royalties, and recorded a $3.gucci sito ufficiale
We then use this relationship to study a generalization of the Chan Robbins Yuen polytope.mcm bookbag

Personnalit c pr Marc : le cr Marc Jacobs, l’ Marc Levy ou encore le chanteur Marc Lavoine.mcm backpack for sale
Andrews, Scotland, to current times, the tradition filters down as motivation to youngsters.hogan online
If Rohit was given out, about 47 runs would be less.mulberry handbags uk

Here is, best as I recollect, a phone conversation I had with somebody many years ago.escarpins louboutin

Коментарі закриті.