На урочистостях, які пройшли у районній бібліотеці з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова райдержадміністрації Анатолій Соломко зазначив, що участь у війнах в інших державах брали 130 жителів Менщини, 30 з них виконували миротворчі місії в Іраку, Лівані, Югославії, Кореї, Єгипті та ін. Вісім «афганців» нагороджені медаллю «За відвагу», дев’ять – «За бойові заслуги». П’ятьох полеглих посмертно відзначено орденом Червоної Зірки.
afga
Колишніх воїнів-афганців вітали голова районної ради Володимир Невжинський, міський голова Федір Фесюн, райвійськком Віктор Павлюк, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська.

За активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді група колишніх воїнів-афганців нагороджені Почесними грамотами РДА, районної та міської рад, райвійськкомату. Раїса Москальська отримала подяку від територіальної організації воїнів-інтернаціоналістів. А її очільника Миколу Пустовойта нагороджено Почесною грамотою обласного військового комісаріату.

Групі колишніх «афганців» вручено пам’ятні відзнаки, а Анатолія Завадського вітали з 50-річчям.

Керівники району і представники громадськості поклали вінки і живі квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям, що у центрі Мени.

Працівники районної бібліотеки, дитячої музичної школи та районного Будинку культури підготували тематичну літературно-музичну композицію для учасників зібрання.

Коментарі закриті.