Про Надію Тюшкевич можна сказати багато гарних слів. Що, власне, для початку і зроблю.

 

 

 

Найперше, це здатність мислити в інтересах суспільства, нації і держави. Вона ніколи не вляпувалася в щось дрібне, шкурне й винятково містечкове. Принципова, опиратиметься всіма силами, але на слизьке загнати себе не дасть. Це головне.

Неймовірна здатність дуже ефективно працювати з людьми, об’єднувати їх навколо спільної ідеї та спільної діяльності. Для очільника районної партійної організації це неоцінимі здібності.

За що я особливо цінував Надію Петрівну в якості голови районної організації ВО “Батьківщина”, так це за її працю на користь громади Менського району. Хочу сказати, що таку ж повагу я мав і до попереднього очільника, на жаль, вже покійного Василя Микитовича Сапона.

Робота як всієї політичної сили, так і Менської районної організації приносила свої плоди. Було й таке, що за ВО “Батьківщина” голосувало стільки людей, що навіть представленого нею списку у Менську міську раду виявлялося недостатньо. Одне скликання в складі ради не вистачало, здається, 5 депутатів з цієї причини.

Як зумів переконати обласне керівництво організації у своїй користі для ВО “Батьківщина” Юрій Стальниченко, не знаю. Але на останніх виборах його включили першим у партійний список. Звісно, він пройшов у міськраду і навіть став її секретарем.

На жаль, під керівництвом Примакова в міській раді створилася атмосфера, в котрій існування людей призначене для задоволення інтересів посадовців, а не навпаки. З боку Стальниченка була навіть спроба проголосити посадовців владою над народом.

Чим віддячив Стальниченко партійній організації за своє обрання, якою такою партійною роботою, мені не відомо. Кому і як вдалося переконати обласне керівництво в тому, що в Менській районній організації вкрай бажано привести на керівні посади “нові обличчя”, не знаю.

Для Надії Тюшкевич інтереси суспільства і партійної організації завжди домінували над особистими. Ось чому на звітно-виборчій конференції вона прозвітувала про пророблену роботу, стан районної організації, подякувала всім і зняла свою кандидатуру з числа претендентів на голову районної організації.

Обрали головою Віталія Хоменка і Юрія Стальниченка в бюро… Що далі?

Як на мене, то існує два варіанти розвитку подій.

Перший умовно назву міськрадівським. Це коли певне коло осіб вважає головним очолити структуру, котра потім сама собою самовіддано працюватиме на інтереси очільників. Саме таке відношення до депутатського загалу в Примакова та Стальниченка – вони готують проекти рішень, а депутати зобов’язані приходити і за них голосувати. Як така політика подобається депутатам і як вони збираються на сесії всі ми бачимо.

Другий підхід, це традиційне об’єднання партійного загалу навколо спільних цілей, домінування вкладу очільників в спільну справу над отримуваною користю, домінування суспільної користі над особистою. Так працював Сапон, так працювала Тюшкевич. І дуже ретельно працювали з партійцями та суспільством.

Як буде, побачимо. Я завжди підтримував Менську районну організацію ВО “Батьківщина” саме за користь її діяльності громаді району. Буде така гарна традиція продовжена – добре. Стане схожою на радикальну – відповідне буде і відношення. До речі, все більша частина суспільства, втім як і партійців ВО “Батьківщина”, вважає співпрацю з радикалами такою, котра лежить за поребриком допустимого.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.