колоніяЗ метою забезпечення реалізації права громадян на особистий прийом в органах, установах виконання покарань та слідчому ізоляторі Чернігівської області, керівництвом управління постійно здійснюється особистий прийом громадян та засуджених.

Цього разу до начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова за допомогою у вирішенні своїх нагальних проблем звернулися не лише засуджені, а й їх родичі.

Родичі засуджених задавали різноманітні питання, що стосувалися, здебільшого, умов утримання засуджених, застосування статті 82 КК України (застосування умовно-дострокового звільнення), працевлаштування на підприємтсві установи виконання покарань.

У кожній окремій ситуації Валерій Михайлович детально розбирався, у спірних питаннях шукав і пропонував заявникам компромісні шляхи вирішення наболілих проблем в межах правового поля.

Жодне звернення начальник управління не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Певна частина звернень розглянута та вирішена під час прийому, інші питання доручено керівництву Менської виправної колонії № 91 для належного їх розгляду та вирішення згідно з чинним законодавством.

Управління ДПТС в Чернігівській області

Коментарі закриті.