Минулої суботи благодійний фестиваль «Золотий Фенікс» святкував своє повноліття. Вісімнадцятий раз у залі ніде було яблуку впасти. «Фенікс» зібрав немаленьку суму – 16 475 гривень. А таланти Менщини й гості здивували новими незабутніми номерами.

Концертна програма була цікавою й насиченою. Вражали своєю майстерністю не тільки творчі колективи нашого міста, а й гості з Прилук та Києва. Особливі емоції у публіки своїм задушевним співом викликав столичний гурт «Гітарін.Ру».

Куди ж без подарунків на благодійному фестивалі. Творчим колективам і гостям вручали квіти, грамоти й призи. А ті, хто сиділи на 18 ряді, на честь повноліття «Фенікса» отримали сертифікати на передплату “Нашого слова”.

Особливо вразив глядачів новий проект «Гордість Менщини», започаткований за ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Лауреатами цієї премії стали звичайні люди, які живуть поряд та чиє життя може стати прикладом для інших. Люди, що є взірцем мужності, самовідданості і життєлюбства.
Було відзначено мужню сім ю Хлєбів, яка подарувала сімейний затишок і батьківське тепло двом дівчаткам з дитбудинку – Ніці та Анджелі. Також нагороду отримав Іван Васюк – людина, яка, попри обмежені фізичні можливості, різносторонньо розвивається й радіє кожній миті життя.

Удостоївся премії і колектив працівників райвідділу управління Держслужби з надзвичайних ситуацій за мужність і відвагу. А також було відзначено Надію Таратухіну – жінку, яка важкою працею досягла вершин у спорті й уже декілька поколінь є невтомним тренером з легкої атлетики в ДЮСШ «Колос».

Благодійний фестиваль «Фенікс» відбувся під егідою Тетяни Дмитренко. Допомогли його провести підприємство «Мена Пак», страхова компанія «Гарантія», «Райффайзен Банк Аваль», Валентин Боженов, Олександр Толстой, настоятель Свято-Троїцької церкви Василь Томишин, магазини «Спутник», «Смак», «Орхідея», «Лагрос», друкарня «Домінант», ПП «Жураковський», «Нова пошта», перукарня «Болеро», аптеки Смирнова та КП «Ліки України», а також редакції газет «Наше слово» і «Менщина».

Фото Альони БОЖЕНОВОЇ.

Коментарі закриті.