У 16 населених пунктах Чернігівської, Сумської та Харківської областей до кінця 2018 року не припинятиметься аналогове мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором.

Повністю збережеться аналогове мовлення в Донецькій та Луганській областях.

Дані про програми, які залишаться доступними глядачам, і передавачі, що далі працюватимуть, оприлюднив під час прес-конференції 27 серпня член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Так, у Чернігівській області мовитимуть в аналоговому форматі 15 телеканалів, у Сумській — 18, у Харківській — 20. Аналогові передавачі працюватимуть у Чернігові, Корюківці, Холмах, Новгороді-Сіверському на Чернігівщині, а також Шостці, Білопіллі, Сумах, Тростянці, Охтирці (Сумська область), Богодухові, Харкові, Великому Бурлаку, Колодязному, Дворічній, Куп’янську (Харківська область). Крім того, збережеться мовлення 26 телеканалів у Донецькій області, 14 — у Луганській.

Також Сергій Костинський зауважив, що на інших територіях, які не перебувають під впливом держави-агресора чи впливом з окупованих територій, аналогу не буде, і це процес незворотний.

Довідково: гаряча лінія з питань переходу на цифрове телемовлення у Чернігівській області — 0 800 501-740

За інформацією Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Коментарі закриті.