На приймально-відправних коліях залізничної станції Мена знаходяться залізничні цистерни із зрідженим газом (пропан, пропан-бутан), що викликає деяке занепокоєння у менян.

 

На прохання місцевих жителів начальник відділу з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної і мобілізаційної роботи Сергій Леп’явко ініціював перевірку цистерн на наявність витоку газу.

Працівники “Чернігівгазу” за допомогою “електронного носа” (прилад, який точно виявляє наявність будь-якого газу в повітрі) здійснили перевірку та встановили, що при допустимій нормі 0,2 прилад показав максимальне значення 0,005, що свідчить про відсутність витоку. Отож, менянам хвилюватись не варто.

2 коментарі

  1. patriot2013 сказав:

    Шановне керівництво району. Подумайте будьласка головою. Недоведи Боже диверсії. Бочки повні підзавязку в спеку газ розширяється можуть рвонути і від Менського району не залишиться нічого. Замість вирішення цього питання ви зайнялись виборами.

  2. Хтось сказав:

    А чому району? Чому не міста? Чому податки від ЖД у міський буджет, а розрульовувати затор з газових цистерн повинна районна влада? Районна влада повинна поставити мера на місце і вказати йому ЙОГО роботу. Нехай робить те що він повинен, а не те що хоче.