Традиційний Студентський форум зібрав молодь Мени у “Казковому”.

У ДОК «Казковий» Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районної державної адміністрації проведено 15-й Студентський форум Менщини. Оскільки форум ювілейний, то студенти вирішили «довести все до абсурду» та перевернути «з ніг на голову».

Щоб потрапити на свято, треба було пройти неабиякі перешкоди та «залишити свій слід» на асфальті.

Підтвердити свою участь у форумі можна було фотографіями, де фоном були «Кавьор» з магнітофоном, «Басейн», «Інстаграм», «Мі-мі-шечки», девіз «Я люблю Мену» та багато інших. На благодійному аукціоні збиралися кошти на лікування хворих дітей Павла Чобота та Кирила Мироненка.

Близько трьохсот студентів дружно ламали старі традиції та імпровізували на сцені й поза нею. Команди «старих» та «нових» ведучих змагалися, хто кращий. Цього року яскравих та веселих блокнотів-сувенірів, надрукових за фінансової підтримки районної державної адміністрації, було 2 види на вибір.

Звичайна каша перетворилася на кашу з сюрпризом завдяки «черв’ячкам», наданими магазином «Смак», та цукеркам від настоятеля Свято-Троїцької церкви Василя Томишина.

Фотоквести, конкурси, змагання – кожен студент обов’язково взяв участь, бо ще при вході був кудись записаний. У патріотичному квесті «Країна У» команди змагалися хто швидше з’їсть сало, складе карту України та ін.

Підкріпившись кашею, студенти змогли спробувати себе в екстремальній розвазі – бамперболі. Відгуки були: «Це круто!». Спонсорську допомогу для цього надали Геннадій Примаков та Валерій Гайдукевич.

Чотири найактивніші студенти (ведучі, сценаристи, музиканти та декоратори) – Катя Панасенко, Аня Неруш, Костя Примаченко, Катя Нікитенко – та переможець конкурсу на найабсурдніший костюм на ім’я Олександр отримали квитки на концерт «Океану Ельзи», кошти на які надані заступником голови Чернігівської обласної ради Арсеном Дідуром.

Молодь щиро вдячна за допомогу й іншим спонсорам заходу та благодійникам: ПАТ «МЕНА ПАК», ДП «Юмак», ТОВ «Нептун», ПрАП «Менське племпідприємство», друкарні «Домінант», магазину «Спутник», КП “Менакомунпослуга», фермерському господарству “Бутенко”, ДОК “Казковий”.

Закінчила форум весела дискотека та пісні під гітару біля вогнища.

 

Коментарі закриті.