Людмила Слобода на ювілей подарувала собі медаль
Урожай нагород Людмили.
Менянка Людмила Слобода напередодні свого двадцятиріччя перемогла у чемпіонаті світу з бойового багатоборства і отримала звання майстра спорту міжнародного класу.

Спортом дівчина почала займатися ще в школі. Не полишила цього захоплення і ставши студенткою Сумського національного аграрного університету.

Навчається Люда на факультеті агротехнології та природокористування, а мріє працювати на митниці. Каже, що саме спорт їй у цьому допоможе. Бо випускники-майстри спорту мають більші шанси влаштуватися на престижну роботу.

Великих статків родина спортсменки не має. Тож дівчина вирішила досягти у житті успіху самотужки. Завдяки наполегливості, дисципліні та самоорганізованості.

– Щодня у мене два тренування, – розповідає Людмила. – Спочатку у тренажерній залі, потім у бійцівській. І режим харчування, і навантаження ретельно розраховані тренером. Вживаю переважно білкову їжу, овочі, каші. Постійні тренування, збори та змагання не дають розслабитися, але ми своєю дружною командою встигаємо і в сауну сходити, і в пейнтбол пограти. Відпочиваємо активно.

За словами Людмили, фактично повністю фінансове забезпечення лягає на плечі самих спортсменів. І поїздки на турніри, і витрати на підготовку. Але у бійцівських видах спорту є і своєрідний плюс: не потрібна якась спеціальна форма, як у фігуристів чи, приміром, лижників. У спортивних штанях та простенькій футболці виходить спортсмен на поміст – і тут все залежить лише від нього самого, від затятості і бажання перемогти.

– Я дуже вдячна своєму першому тренеру Миколі Гаркуші, який фактично і створив з мене чемпіонку. Завдяки йому я навчилася бути сильною і йти до перемоги.

Коментарі закриті.