Яндекс додав на maps.yandex.ua панорами вулиць Чернігова. Тепер користувачі можуть заочно побувати в цьому місті та побачити його пам’ятки — наприклад, Спасо-Преображенський собор або П’ятницьку церкву.

Панорами дають можливість віртуально мандрувати містом, розглядаючи його вулиці. А мешканці Чернігова можуть знайти на знімках свій будинок і показати його знайомим з інших міст, надіславши їм посилання. Щоб Чернігів виглядав на панорамах, як справжній, знадобилося зробити більше 21 тисячі фотографій, з яких склали понад 5000 панорам. Знімальна група проїхала всіма головними вулицями міста, відзнявши 200 кілометрів. Зйомки відбувалися у жовтні минулого року.

Усі панорами прив’язані до карти міста. Наприклад, користувачі можуть спочатку знайти на схемі потрібний будинок, готель або кафе, а потім відкрити панораму цього місця. Це зручно для тих, хто погано знає місто або їде у Чернігів уперше.

Окрім Чернігова, на панорамах Яндекса з’явилися Біла Церква, Керч, Переяслав-Хмельницький та Умань. Тепер на сервісі є панорами понад 40 українських міст. У будь-яке з них можна потрапити, не виходячи з дому.

Коментарі закриті.