Ця дівчина живе у Блистові, нинішньої осені піде до десятого класу місцевої школи. Два роки тому захопилася оригамі (виготовлення фігурок з паперу). А ще Аня дуже гарно вишиває.

На виставку виробів народних умільців, яку було організовано у місцевому клубі, Аня представила і свої вироби. Різних звіряток виготовили її умілі руки.

– Є в мене ще одна робота – велика пава, яку доставити сюди просто нереально, – каже дівчина, – на її виготовлення я витратила 110 аркушів паперу стандартного формату.

Ще Аня розповіла, що оригамі дуже заспокоює, вчить бути зосередженою і уважною.

– Хоча траплялося і таке, що виріб, який надумала зробити, виявився складним і щось не виходить, можу розсердитись і зім’яти те, що уже зробила. Посиджу, заспокоюсь і починаю все спочатку, – розповідає Аня.
А навчилася вона мистецтву оригамі через інтернет та ще від своєї колишньої сусідки, яка приїздить в село з Чернігова.

Свої вироби Аня дарує друзям і знайомим, деякі зберігає. Усього за два роки дівчина виготовила понад три десятки виробів.

Аня гарно вишиває. Навчила її цьому заняттю Людмила Дудко, яка часто приїздить з Київщини на свою малу батьківщину.

– Я їй розповіла, як виготовляти оригамі, їй це дуже подобається, – каже дівчина. – А вишивати я люблю квіти – троянди, маки, наприклад. Вдома у нас росте багато лілій, можливо, і їх красу перенесу на полотно.

Коментарі закриті.