Хоч недовго і не дуже сильно блимало і гриміло над містом минулої неділі, а над деякими мікрорайонами навіть жодна крапля дощу не впала, все ж збитків стихія наробила чимало.

У деяких оселях в районі вулиць Гагаріна та Мічуріна від ударів блискавки постраждали холодильники, телевізори, супутникові антени, телефони. У декого навіть електричні розетки поплавилися та пробки з лічильників повилітали.

Загорівся дах житлового будинку по вулиці Мічуріна, тож пожежникам довелося терміново виїжджати на виклик і локалізувати загорання. За словами начальника відділу наглядово-профілактичної діяльності райвідділу УМНС України в Чер­нігівській області Віктора Попка, завдяки злагодженим діям бійців двох відділень СДПЧ №32 вдалося уникнути поширення пожежі в густонаселеному центральному мікрорайоні міста.

А вже у вівторок до зв’язківців вишикувалася черга абонентів з пошкодженими модемами і скаргами на те, що в оселях після грози зник зв’язок з мережею Інтернет. За словами інженера електрозв’язку групи розвитку та тех­нічної підтримки інформаційних технологій цеху телекомунікаційних послуг №19 Людмили Куліш, такі звернення після грози стали традиційними. Тож, аби уникнути неприємностей, у літню пору, залишаючи будинок, краще перестрахуватися і вимкнути з мережі усі електроприлади і телефон. Адже нерідко стихія приносить «сюрпризи» у вигляді зіпсованих модемів і навіть мережевих плат у комп’ютерах. Усунення цих проблем влітає користувачам у кількасотгривневу «копієчку»…

Коментарі закриті.