фура24 червня о 21:23 у Чернігові до оперативно-диспетчерської служби обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на 10 км автодороги Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч. Водій вантажного автомобіля DAF не впорався з керуванням і авто перекинулось.

В результаті ДТП сталася розгерметизація вантажу – пластикових контейнерів та витік на проїжджу частину емульсії для виготовлення фарби. Частково блоковано рух автодороги у напрямку м. Городня.

За викликом на місце події оперативно прибули пожежно-рятувальні підрозділи Чернігова та фахівці 8-го навчального центру Державної спеціалізованої служби транспорту Міністерства інфраструктури України.

За допомогою лебідки пожежного автомобіля рятувальники спочатку розвантажили автопоїзд, а потім краном підняли його та поставили на колеса.

На місці події працювало 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 11 чоловік особового складу.Причину та обставини ДТП встановлюють правоохоронні органи.

Управління ДСНС у Чернігівській області

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Tristan Thompson, Cleveland

Most improved player: Annually, this is the league’s most subjective award(Rocky Morton et Annabel Jankel, 1993), Double Dragon (James Yukich, 1994) et Street Fighter (Steven De Souza, 1994).mcm handbags
They don have to say, here a very good reason for this.sac kelly hermes
We really stressed that.black timberland boots
Passionate Basketball.mulberry sale uk
Dragon Ball Z Special 1

(incl.mcm wallet
The trailer makes me want to read the book.prada portafoglio

The 28 year old Danks is batting.prada sunglasses
Funeral services will be conducted at the Wilkerson Chapel Saturday afternoon at 3:30 by the Rev.timberland boots uk

Коментарі закриті.