Скоро розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання знань. Для одинадцятикласників це і підсумок навчання у школі, і перепустка до вишу. Тож про останні нюанси підготовки до поки що найголовніших тестів у житті випускників шкіл розповідає начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко:

– Наразі триває реєстрація громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього оцінювання знань 2011 року від батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів, інших громадських організацій. Ця реєстрація здійснюється Українським та Київським регіональним центром оцінювання якості освіти за поданням суб’єктів громадського контролю. З інформацією щодо реєстрації громадських спостерігачів можна ознайомитися на сайті Київ-ського регіонального центру www.kievtest.org.ua у розділі «Громадський контроль».

Викладач української мови та літератури міської школи ім. Т.Г.Шевченка Людмила Данюк показує 11-класникам, як підписувати тестові роботи.

На адреси, вказані абітурієнтами під час реєстрації, вже надійшли запрошення-перепустки. В них зазначені місце та час проведення тестування. Запрошення також можна роздрукувати з персональної сторінки абітурієнта, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та РГИ-кодом, указаним у ньому.

Регіональний центр наполегливо радить заздалегідь вивчити маршрут зручного проїзду до пункту тестування, щоби прибути завчасно та уникнути спізнення в день тестування.

За словами Леоніда Володимировича, варто звернути особливу увагу на те, що на вході до пункту тестування кожен абітурієнт повинен пред’явити такі документи: паспортний документ (свідоцтво про народження), серія та номер якого зазначені в сертифікаті, запрошення-перепустку. Крім того, обов’язково треба мати при собі дві – три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору, маленьку прозору пляшку з питною водою (за бажанням).

Особи, для яких створені особливі умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, повинні взяти з собою видану під час реєстрації довідку про створення таких умов та висновок закладу охорони здоров’я.

Під час тестування в сертифікатах будуть проставлені спеціальні відмітки, які засвідчать участь абітурієнта в зовнішньому оцінюванні. Якщо учасник тестування завчасно закінчив роботу, йому варто перевірити наявність такої відмітки у сертифікаті, без неї результати зовнішнього оцінювання будуть вважатися недійсними.

Абітурієнтам, які не отримали (хоч і були зареєстровані), втратили або пошкодили сертифікат, радимо звертатися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Календар абітурієнта-2011

Тестування з основних шкільних предметів у школярів починається 2 червня. Потім – вступна кампанія у вузи.

З 2 червня по 10 липня – тестування з усіх предметів ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). Апеляції щодо ЗНО будуть розглядатися до 22 липня.

1 липня – починається прийом документів до ВНЗ.

22 липня – закінчується прийом документів у абітурієнтів, які будуть здавати творчі конкурси.

23 – 31 липня – проводитимуться творчі конкурси та вступні іспити для тих, хто закінчив школу в 2007 році і раніше.

31 липня – закінчується прийом документів.

1 серпня – вивішуються списки рекомендованих до зарахування до ВНЗ абітурієнтів.

6 серпня і 8 вересня – друга і третя хвиля формування списків рекомендованих до зарахування на бюджет.

До 10 серпня приймальні комісії зараховують абітурієнтів, що пройшли на бюджетну форму навчання, до 25 серпня – на контрактну.

Джерело: «Портал про зовнішнє тестування»

Мітки:

Коментарі закриті.