У рамках проекту EV-net протягом двох тижнів повинні запрацювати 7 станцій: у Мені, Прилуках, Ромнах, Сумах, Охтирці та дві у Чернігові.

Проект був започаткований групою ентузіастів із автоклубів “ElectrocarsClub” та “Електро-Автосам” для розвитку електромобільної інфраструктури в Україні.

Півтора місяці назад в місті Батурині була відкрита перша зарядка для електромобілів в рамках проекту EV-net, а вже протягом 2-х тижнів планується запустити вже 15-ту зарядку на Півночі України.

Встановлення зарядних станцій почали з Півночі оскільки цей район був зовсім не покритий. І вже за півтора місяці на карті з’явилося 7 нових зарядок: в Козельці, Вертіївці, Батурині, дві у Глухові, Конотопі та Воронцові.
Через декілька днів запрацює зарядна станція у Новгороді-Сіверському.

Всі зарядні станції безкоштовно встановлюються у партнерів – це, переважно, готелі, ресторани або публічні місця. В свою чергу партнери безкоштовно заряджають електромобілі і, як наслідок, отримують додаткових клієнтів для свого бізнесу.
Окрім Півночі, в рамках проекту EV-net також вже було встановлено 6 зарядних станцій в інших регіонах України: Краснограді, Лубнах, Бердичеві, Вінниці, Хмельницькому та Кам’янець-Подільському.

“Прості але ефективні дії були помічені і до проекту EV-net постійно приєднуються потужні гравці на ринку електромобілів в Україні. Хочеться окремо подякувати нашому новому партнеру – компанії “Рік-Авто. Наразі ж, ми запрошуємо до співпраці партнерів зі всієї України, які згодні у себе розмістити зарядні станції. ” – повідомив один з ініціаторів проекту Володимир Романцов.

До кінця року активісти планують встановити ще не менше 30 станцій в різних регіонах України.

Один коментар