За останні дні минулого та перші – нового року міліція розкрила один факт спричинення тілесних ушкоджень, по ньому відкрито кримінальне провадження.

За інформацією Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області, дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності трьох жителів району за вживання алкоголю у громадських місцях, по одному – за насильство в сім’ї та за дрібне хуліганство.

До обласної лікарні 29 грудня на лікування доставлено жителя Мени з переломом нижньої щелепи. Зі слів потерпілого, тілесні ушкодження отримав у міському кафе «Корона». Того ж дня до центральної районної лікарні за допомогою звернувся інший менянин з численними травмами. Його побили в кафе «Каньйон» у райцентрі.

Невідомі 29 грудня розбили скло в магазині «Маркет». У Городищі також невідомий 30 грудня пошкодив вікна у помешканні місцевого жителя. А 31 грудня менянка повідомила, що виявила пошкодження скла в кіоску, який орендує. Також в останній день року невідомий на автівці пошкодив паркан жителя Мени.

Через неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів 31 грудня загорівся житловий будинку у Дерепівці.

«Весело» святкували Новий рік у Блистові – 1 січня один із жителів звернувся до центральної райлікарні з різаною раною стегна, а інший – із закритою черепно-мозковою травмою.

Коментарі закриті.