hlibzavodМісцевий хліб та іншу випічку ТОВ «Менський хліб» постачає до міських шкіл та дитсадків, а також для учнів Макошине та Березни. Не нахваляться нашим запашним та духмяним хлібом у санаторії «Остреч», мешканці Будинку ветерана, що у Стольному, а також працівники ФГ Бутенко та ск «Авангард».

Торгують цілодобово

– Нашу продукцію і вдень, і вночі можна купити тут, у пекарні на вулиці Леніна, 134, – каже менеджер зі збуту готової продукції ТОВ «Менський хліб» Микола Зезуль. – Є також кіоск на Троїцькому базарі, де щодня, окрім суботи, можна придбати свіжий хліб, пиріжки та булочки. Усього декілька торгових точок у місті беруть на реалізацію нашу продукцію та ще СПД Тищенко – для Величківки та Киселівки. От і все, решту нашого хліба їдять у сусідніх районах. Наразі маємо шість маршрутів реалізації: у Корюківському, Сосницькому, Борзнянському, Щорському, Семенівському та Менському районах. Особливо у селах, де люди не розбалувані розмаїттям продуктів у магазинах, на наш хліб чекають із нетерпінням, навіть черги бувають.

Усе натуральне

За словами директора ТОВ «Менський хліб» Алли Гусєвої, усю продукцію на підприємстві виробляють за класичними перевіреними технологіями, з дотриманням усіх санітарних норм не тільки у виробництві, а й при транспортуванні. Усі інгредієнти виключно натуральні: жодних поліпшувачів якості чи замінників цукру. Готові вироби складають у лотки, а після того, як усе охолоне – на місці пакують у поліетиленові пакети.

Наш буде дешевшим

– Якби місцевий хліб добре продавався у Менському районі, він був би дешевший, аніж сьогод- ні, – стверджує Микола Зезуль. – Реалізаторам за умови самовивозу продукції ми пропонуємо суттєві знижки для покриття транспортних витрат.

Сьогодні ми працюємо лише на 50% потужності, в основному в нічні зміни. Відповідно, і продукції виробляємо та реалізовуємо значно менше, ніж могли б. Якщо так піде й надалі, ми опинимося на межі закриття. А у нас же колек-    тив – 35 чоловік, ми на ринку з 2005 року. Сподіваємося на підтримку райдержадміністрації, на те, що нашим хлібом нарешті зацікавляться місцеві підприємці.

ТОВ «Менський хліб» виробляє 18 найменувань продукції, у тому числі білий та житній хліб, здобу. Відпускна ціна на наш житній хліб складає 2 гривні 50 копійок, найдорожчі у нас рулети з повидлом та маком. Ці –  по 3 гривні 20 копійок. Найпопулярніший  здобний виріб «Плетінка особлива» віддаємо за 2 гривні 80 копійок.

Коментарі закриті.