Менська районна рада повідомляє про скликання 23 сесії.

19 грудня 2014 року:

– о 10.00 у кімнаті місцевого самоврядування районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться засідання президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного двадцять третьої сесії;

– об 11.00 у приміщенні районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться засідання постійних комісій рай­онної ради.

25 грудня 2014 року о 10.00 у сесійній залі районної ради (м. Мена, вул. Червона площа, 6) відбудеться пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання з орієнтовним порядком денним:

1. Звіт голови районної ради.

2. Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2015 рік.

3. Про звіт про виконання районного бюд­жету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».

5. Про план роботи районної ради на 2015 рік.

6. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

7. Про Програму розвитку комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» районної ради та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться в управлінні даного підприємства, на 2015 рік.

8. Про затвердження Програми розвит­ку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Менського району» на 2015 рік.

9. Про Програму фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та інших видатків, пов’язаних з діяльністю рай­онної ради, на 2015 рік.

10. Інші питання.

На сесію запрошуються депутат обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів цент­ральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ і організацій, члени громадської ради при райдержадміністрації (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації.

На офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи» розміщено повний текст розпорядження про скликання двадцять третьої сесії з орієнтовним порядком денним пленарного засідання та проекти рішень з питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Коментарі закриті.