DorogyПротягом нинішнього року працівники дорожніх служб відремонтували на Менщині майже 50 кілометрів дорожнього покриття.

– У нашому районі пролягає 414,5 км доріг територіального, обласного та районного значення, 53,4 км – державного підпорядкування, – повідомляє т. в. о. голови РДА Володимир Василенко. – Маємо також 427,5 км доріг комунальної власності по населених пунктах.

Протягом останніх років виникло серйозне питання щодо безперебійного та якісного підвозу учнів до базових шкіл з Бігача, Максаків, Майського, Кам’янки, Климентинівки, Лугового. На розбитих шляхах автобуси ламалися, виходили з ладу. Нелегко по таких дорогах було їздити і каретам «швидкої допомоги».

Тож нинішнього року на звернення РДА позитивно відреагували у Службі автомобільних доріг у Чернігівській області. Нещодавно її очолив Олександр Тишина (він тривалий час керував ПрАТ «ШРБУ-82», що в Мені), першим заступником у нього – Григорій Решетник.

Протягом останніх двох місяців Службою через виконавців було проведено ремонтних робіт на суму приблизно два з половиною мільйона гривень. Основними виконавцями робіт стали ПрАТ «ШРБУ-82 (керівник – Віктор Штирхун) та філія «Менський райавтодор» (Петро Агієнко).

Наразі відремонтовано 12,2 км від Березни до Бігача (на суму 842,4 тис. грн.), 5,8 км від Мени до Данилівки (390 тис. грн.), 10,4 км від Мени до Макошине (329,5 тис. грн.), 4,8 км від Пам’ять Леніна до Кукович (147,8 тис. грн.). В останньому випадку допомогу при ремонтних роботах надало місцеве сільгосппідприємство. А під час ремонту 12 км шляху від Мени до Максаків (на суму 540 тис. грн.) допомогла місцева територіальна громада.

Нині закінчуються ремонтні роботи чотирьох кілометрів шляху від Мени до Феськівки (на суму 90 тис. грн.).

– Плануємо і капітальні ремонти, вже замовлена проектно-кошторисна документація, – зауважує Володимир Улянович. – У Макошине відремонтують вулицю Карла Маркса (роботи коштуватимуть 84,6 тис. грн.), а у Березні – вулицю Кірова (241 тис. грн.). Нагально потребує ремонту і вулиця Урицького у Мені.

zp8497586rq

Коментарі закриті.