Загальні збори громади приємно подивували багатолюдністю: у Лісках та Максаках зійшлося послухати звіт голови та подумати про майбутнє життя-буття більше сотні людей. Нагадаємо, що у 12-тисячній Мені таких набралося менше восьми десятків.

На рахунку Лісківської сільради назбиралося понад 700 тисяч

Чотири села – один голова

Центральні вулиці Лісок вразили майже ідеальною чистотою та непоганим асфальтом, відчувається рука господаря.

Лісківській сільській раді, окрім самих Лісок, де проживають 472 людини, підпорядковані ще й Максаки, Майське та Червоні Луки. Правда, тут населення менше: у Максаках залишилося 124 двори із майже 250 жителями, 60 дворів у Майському доглядають 147 селян, а Червоні Луки взагалі можуть «похвалитися» лише 19 місцевими жителями.

Автобусним сполученням Ліски зв’язані з районним та обласним центрами. Село газифіковане. Та і в Майському та Максаках половина дворів із блакитним паливом.

У Лісківській школі навчаються 64 учні (сюди ходять і діти з Осьмаків), максаківських школяриків підвозять до школи в Мену.

Місцевий ск «Лан» наказав довго жити. Його правонаступником виступив ск «Мена-Авангард», саме це підприємство і хазяйнує на більшості орних земель.

– Що там говорити, – констатує сільський голова Микола Лавський. – Усі орендарі до своїх обов’язків ставляться сумлінно, завдяки орендній платі наша сільрада стала повність самодостатньою – вдалося зібрати на рахунку більше 700 тисяч гривень.

Буде й стоматолог

Хвилюють і обурюють селян закупівельні ціни на молоко – місцева громада ще 172 корови тримає, багато хто за рахунок цього і живуть.

Запрошували на загальні збори представників молокозаводів із Ічні та Бобровиці. Перших так і не дочекалися, другі – виступили, важкою економічною ситуацію все пояснювали та підвищення ціни не обіцяли. Хіба згодом по три гривні за літр платитимуть.

Якщо ФАПи працюють на території сільради, як годинник, то з лікуванням зубів – біда. Стоматолог, який раніше обслуговував ці населені пункти, приїздити відмовився: бензин, ціни. Собі ж на збиток виходить. Ситуацію «розрулили» швидко: сільрада спільно з керівником «Мена-Авангард» Володимиром Прищепою пообіцяли домовитися з лікарем, пальне і техніку власні виділити.

Нагадав сільський голова і за пожежі – зовсім недавно усім миром довелося очерет гасити, вогонь мало на будівлі не перекинувся.

Згадали і про відсутність церкви. Раніше сільський голова пропонував її у будівлі колишнього дитсадка відкрити – люди не захотіли. А тепер, послухавши його, батюшку та власного розуму, вирішили – справа потрібна, не все ж в Максаківську церкву ходити.

«Сам граблі візьму…»

Ні в Лісках, ні в Максаках не довелося чути жодного поганого слова на адресу сільського голови.

– Не всіма результатами я повністю задоволений, – каже Микола Лавський. – Не виходить усі смітники на окраїнах знищити – зберемо депутатський корпус і вперед. Сам граблі візьму. Нас люди обрали, от і покажемо їм приклад.

На загальних зборах були присутні і гості: голови правлінь сільгоспкооперативів «Мена-Авангард» і «Куковицький» Володимир Прищепа і Сергій Нужняк, керівник «Племпідприємства» Микола Костенко, начальник управління агропромислового розвитку РДА Григорій Слобода, дільничний Дмитро Ворона, звітував за свою роботу депутат райради Валерій Руденко.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;This data is anonymous and we cannot use this to uniquely identify individuals and their usage of the sites

“It is undoubtedly a distressing time for Jordan as well but the NRL has to apply the rules and determine whether a breach has occurred.michael kors boots uk
He has good size, good versatility.mcm backpack for sale
The number of people who need their OS to be exactly like Windows XP or 7 will likely be smaller.Basket Pas Cher

defendants fostered a culture of corruption and greed that created an uneven playing field for the biggest sport in the world, Comey said in a news release.mcm backpack
La question de la régulation de l’usage des tests est au coeur de cette expertise.toms on sale
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.