Антикорупційний сервіс «Пульс», який працює при Державній фіскальній службі України, допомагає платникам податків, в тому числі і суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, вирішувати проблемні питання, що виникають при веденні бізнесу. А також повідомляти про непорозуміння чи конфлікти у спілкування з податківцями та митниками.

Працівниками відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області проводяться перевірки за кожним таким зверненням. За їх результатами вживаються відповідні заходи реагування.

Як повідомив начальник відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, за 10 місяців з сервісу «Пульс» до відділу власної безпеки надійшло 9 звернень: 3 – на дії податківців, 6 – на дії працівників митниці. За кожним фактом проведені перевірки.

Номер цілодобової телефонної лінії «Пульс»: (044) 284-00-07. Дзвінки приймаються цілодобово.

Інформацію щодо протиправних дій посадових осіб територіальних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області, а також про факти порушень законодавства суб’єктами господарювання можна надавати і за номером телефону «Довіри»: (0462) 668-522. Або звернутися до відділу власної безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, буд. 11, каб. 208.

Коментарі закриті.