vorveloВикористовуючи елементарні прийоми злодійської справи, зловмисники можуть дуже просто заволодіти велосипедом, попереджає Менський райвідділ УМВС України у Чернігівській області.

Наприклад, власники велосипедів досить часто залишають їх без нагляду біля будинків чи магазинів. А це такий транспорт, що тягти його не треба – просто сів та й їдь собі, не привертаючи зайвої уваги.

Разом з тим велосипед – річ цінна, якщо навіть продати його задешево, все одно вийде чимала сума. В іншому випадку на ньому просто можна поїхати за місто і там кататися скільки завгодно, знайти такого викрадача нелегко.

Судячи з проведеного правоохоронцями аналізу, час викрадення «залізних коней» різний. Якщо автівки викрадають здебільшого під прикриттям ночі, то велосипеди, залишені хоча б на нетривалий час, можуть зникати цілодобово: вранці, вдень і увечері.

Останнім часом у нашому місті крадіжки їх значно почастішали. Правоохоронці попереджають, що власникам веломашин слід дотримуватися елементарних правил безпеки:

– не залишати велосипеди не замкненими та без нагляду тривалий час;

– на ніч ставити свої транспортні засоби в гараж, чи інше приміщення, обладнане надійними замками.

Районний відділ внутрішніх справ звертається з проханням до жителів району: можливо, хтось випадково став свідком викрадення велосипеду – негайно повідомте до міліції за телефонами: 102, 2-15-60, 2-15-63.

Коментарі закриті.