podatkДля особистого прийому громадян у Менській МДПІ існує спеціальна кімната – приймальня громадян.

Керівництво податкової служби постійно тримає на контролі питання вдосконалення роботи громадських приймалень, адже належна організація роботи у цьому напрямку – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Особистий прийом посадової особи інспекції, до компетенції якої належить вирішення питань, порушених громадянином у зверненні, проводиться у її прийомний день за графіком. У разі відсутності цієї посадової особи особистий прийом здійснює інша особа, призначена виконувати її обов’язки.

Попередній запис на особистий прийом є обв’язковим та закінчується не пізніше, ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (3-18-21), розміщено на стенді у приміщенні інспекції.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування в режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sta.gov.ua (цілодобово).

Коментарі закриті.