отруєнняЗлочини та пригоди, які сталися на території Менського району
в період часу з 10 по 17 жовтня.

 

 

 

В ніч на понеділок, 10 жовтня, зловмисником було пошкоджено замок на сараї в господарстві менянина, та вкрадено велосипед «Мінськ». А вдень вкрадено велосипед в Березні.
Цього ж дня до Чернігівської обласної лікарні за медичною допомогою звернувся житель Мени з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, перелом лобної кістки , забій головного мозку, забійна рана лівої лобної області. Зі слів останнього, його напередодні побили невідомі в центрі Мени.

В ніч на вівторок з подвір’я господарства в Мені злодії поцупили килим. А в Березні з будинку вкрали електропилку. Вдень в Березні сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих. Менянка заявила про те, що чоловік спричинив їй тілесні ушкодження. Інший менянин спричинив тілесні ушкодження своїй співмешканці.

Наступного дня з роздягальні Менської районної гімназії хтось поцупив мобільний телефон, який належав учню даної школи.

У п’ятницю, 14 жовтня, до Менської лікарні за медичною допомогою звертався житель Феськівки з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, закритий перелом 6-7 ребра зліва, алкогольне сп’яніння. З діагнозом алкогольне отруєння зверталось четверо жителів Березни. А жителька Локнистого зверталась з діагнозом отруєння чадним газом, алкогольне сп’яніння. Цього ж дня в Мені біля парку імені Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

В ніч на 15 жовтня з городу, який належить жительці Синявки, скоїли крадіжку 24 качанів капусти.
Вдень менянин на автомобілі ВАЗ 2109 збив пішохода, в результаті чого той отримав тілесні ушкодження у вигляді забійної рани голови, закритого перелому правої голені, забій правого стегна та був доставлений на лікування до Менської лікарні.

У неділю, 16 жовтня, менянка повідомила про те, що 14 жовтня в менському кафе «Корона» в неї з кишені зник мобільний телефон.
Цього ж дня з-під Свято-Троїцької церкви в Мені вкрали велосипед.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.