Назвати просто дитячим майданчиком цей чудовий результат праці небайдужих людей – язик не повертається. Вони не чекали нічиєї допомоги, а просто взяли і зробили. Адже дитяча радість – безцінна.

Двоповерховий гуртожиток по вулиці Сидоренка, що у Мені, належить сільгоспкооперативу «Авангард». Тому в 16 кімнатах проживають в основному працівники цього господарства. Багато молодих сімей, дитячий щебет лунає на подвір’ї щоденно – від росяного ранку до вечора.

– Маємо в нашому будинку 11 діток від двох до 12 років, – розповідає одна з ініціаторів створення дитячого містечка Надія Абдрахімова. – Коли десять років тому ми сюди переїхали, то на подвір’ї красувалися бур’яни. Потроху всі гуртом стали впорядковувати територію: з’явилися квітники, зробили для малечі пісочницю. Але хотілося чогось більшого.

На території колишнього дитсадка, що належав «Авангарду», тихенько ржавіли та доживали віку різноманітні «качелі-каруселі». Ініціативна група з двоповерхівки звернулася до керівництва сільськогосподарського кооперативу з проханням передати вціліле для громади.

– І Володимир Прищепа, голова правління «Авангарду», пішов нам назустріч, – з вдячністю каже Оксана Чикіш, яка разом з чоловіком Іваном також доклала рук до створення дворової «дитячої радості». – Самі перевозили, ремонтували, доводили до ладу, встановлювали.

У шиномонтажній майстерні розжилися старими автомобільними покришками, зібрали із зацікавлених батьків по 65 гривень на фарбу та цемент. Усі разом вечорами після роботи вкопували, бетонували і фарбували. Євгеній Абдрахімов зробив чудову гойдалку, де не тільки діти бавляться, а й дорослому з книгою чи в’язанням посидіти можна, за малими бешкетниками наглядаючи.

Зараз, милуючи погляд усіма кольорами веселки, розмістились на подвір’ї гуртожитку металева гірка, дитяча гімнастична стінка, лавочки, пісочниця, гойдалка і навіть невелика карусель. Будуючи з піску «замки» та «фортеці» чи переводячи подих після гойдалки, маленькі пустуни дуже пишаються справою своїх батьків. І ще раз упевнюєшся – громадою можна досягнути багато чого. Потрібні тільки дві речі – наполегливість і бажання.

Коментарі закриті.