редькаНа олійну редьку, що квітне красивим білим цвітом біля села Стольне Менського району, напали блохи. Підприємство «Праця Стольне» посіяло цієї культури близько двох тисяч гектарів.

— Зробили такий експеримент, — розповідає директор Микола Бредюк, — Олійна редька— культура дуже ніжна, вразлива. Напала на неї блоха. Будь-які інсектициди застосовувати не можна, бо бджола посиплеться. Потрібний препарат «Біскайя», він безпечний для бджіл і джмелів, але токсичний для бліх. Затрати на придбання препарату такі, що виходить один на один, можна було просто посіяти пшеницю.

«Праця Стольне» — єдине підприємство, котре вирощує цю культуру в Менському районі. Має найбільші площі редьки в області.

— На Чернігівщині цьогоріч посіяно близько трьох тисяч гектарів олійної редьки, — говорить заступник начальника управління розвитку агропромислового виробництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Мілютенко. — Це удвічі більше, ніж у минулому році. Більше цьогоріч посіяли й інших олійних культур, не враховуючи соняшнику (його площі близько 120 тисяч гектарів, це на 11 тисяч гектарів менше проти попереднього року).

Найбільшого поширення набула гірчиця (чорна, біла, жовта, сарептська). Вона займає понад 5 тисяч гектарів, тогоріч було дві тисячі гектарів. Олійний льон (або льон межеумок) — близько двох тисяч, було під півтори тисячі. Соя, це технічна культура, з якої добувають і олію, — 68 тисяч, було — 48. Олійний озимий ріпак — 27 тисяч гектарів, це теж більше, ярий — три тисячі гектарів.

— Олійна редька має потужну кормову масу, — продовжує Тетяна Мілютенко. — Термін її вегетації — 60-80 днів, можна сіяти навіть три-чотири рази на рік. Олійна редька — хороший кормовий компонент для зеленого корму. Це сидеральна культура (та, що покращує родючість), вона збагачує грунт сіркою. А сірка — це природний фунгіцид, речовина, яка бореться з грибковими хворобами, наприклад, фітофторою. Олія із редьки — цінна речовина для фармації.

— З олійної редьки роблять масла для дуже дорогих машин, — додає Микола Бредюк.

Збільшення посівів олійної редьки в області пов’язують з тим, що товаровиробники знайшли замовника на цю культуру.

— Наше діло — зібрать, просушить і продать, — говорять у «Праці Стольному».

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №26 (1468)

Коментарі закриті.