На Новорічному святі  у Жовтневому побувала  Алла ПугачоваВистави, вертепи, концерти, дитячі ранки – ці та інші масові заходи відбуваються у Новорічні свята у кожному великому населеному пункті Менщини. Жовтневські учасники художньої самодіяльності теж порадували своїх односельців, подарувавши їм аж три години цікавого дозвілля.

Концертна програма була дуже насиченою. До вдовиці-господині приходили веселі щедрувальники. Не забарилася і казкова Баба Яга, яка не тільки вітала усіх з Новорічними святами, а й допомагала Снігуроньці і Діду Морозу прийти на свято.

Окрім пісень, гумору і танців у виконанні місцевих аматорів сцени Олександра Супруна, Юрія Цвіги, Альони Єсипенко, Анастасії Зінченко та інших, для глядачів організатори свята підготували цікаві сюрпризи. Дехто з них знаходив їх просто під сидіннями, а декому довелося і поборотися за глиняний горщик, відро пшениці чи салатницю.

Жарти, сміх лунали увесь вечір. Дід Мороз і Снігуронька щедро обдаровували сільську малечу новорічними гостинцями. Були і ворожіння, загадки, сценки, у яких найактивнішу участь узяли Галина Андрієнко, Людмила Ступак та Юрій Цвіга.

Завітали на свято Нового року до жовт­невців солістка народного хору ветеранів району Валентина Кушніренко, яка подарувала глядачам кілька українських пісень, а ще – «зірки» Алла Пугачова і Максим Галкін. Щоправда, глядацьку публіку веселила і співала тільки Алла, з роллю якої відмінно справилась Галина Андрієнко, а Максим (Юрій Цвіга) одразу підсів до пишногрудої молодиці та, здається, і забув, з ким завітав на свято.

На завершення заходу у залі з’явилася така собі бочка щастя – велика каструля із чарівними побажаннями і пам’ятними сувенірами, які міг отримати кожен, хто прийшов на святкування.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Moreover, even though a narrow market in just one country may be marginally profitable at best, the numbers turn favorable when serving that same niche across many national marketsTraditionally, black holes represent a convergence of the two major pillars of modern physics: quantum mechanics and relativity.mk handbags uk
The Heberts are not related.mulberry outlet
ce stade ci.mulberry outlet
It has no significance.hollister online

A seasonally named practitioner for this month.michael kors uk bags

The suspects may be in a 2012 13 baby blue 4 door Nissan sedan.mcm backpack for sale
Quels produits comptez vous acheter, en priorité, à l’occasion de ces soldes.mulberry bags uk
Music in Film Festival, the ShowRoom will host a screening of “Unforgettable Fire: The Story of a U2 Tribute Band” featuring a Q with director Michelle Regina, on Saturday morning.prada handbag

Коментарі закриті.