<img class="alignleft size-medium wp-image-13143" title="milicia" alt="" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2012/02/milicia-290×217.jpg"

best place to buy onlinewidth=”290″ height=”217″ />Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області здійснює набір на денну форму навчання у вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ.

За інформацією Менськой райвідділу УМВС України в Чернігівській області, абітурієнти мають можливість вступити на навчання до таких навчальних закладів:

– Національна академія внутрішніх справ (м. Київ)

– Харківський національний університет внутрішніх справ

– Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

– Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка

– Донецький юридичний інститут

– Львівський державний університет внутрішніх справ

– Одеський державний університет внутрішніх справ

– Академія Внутрішніх військ МВС (м. Харків)
– Національний університет “Одеська юридична академія”

– Національний університет “Юридична академія ім. Я. Мудрого” (м. Харків)

Набір на навчання здійснюється за державним замовленням (повне державне забезпечення абітурієнтів).

У вищевказаних навчальних закладах здійснюється підготовка фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції, карного розшуку, боротьби з економічною злочинністю, слідства, громадської безпеки, державної автомобільної інспекції, інформаційних технологій, психології та внутрішніх військ МВС України.

Після закінчення навчального закладу випускникам гарантується працевлаштування в підрозділах внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області.

На денну форму навчання приймаються особи віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту. Особлива увага приділяється особам, які пройшли дійсну строкову службу в Збройних Силах, Внутрішніх Військах МВС, та особам, які мають юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Крім того, запрошуються діти співробітників органів внутрішніх справ віком 14 років на навчання до ліцею Київського національного університету внутрішніх справ імені Ярослава Кондратьєва.

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється з 10 січня 2013 року по 1 червня 2013 року кадровими підрозділами внутрішніх справ за місцем проживання абітурієнтів.

Кандидат, що виявив бажання поступати у вищий навчальний заклад МВС України, в обов’язковому порядку проходить медичну комісію у службі охорони здоров’я УМВС.

Придатність кандидатів на навчання визначається після проходження військово-лікарської комісії, психологічного тестування.

З приводу додаткової інформації, що стосується умов прийому на навчання звертатись у сектор кадрового забезпечення Менського РВ УМВС України в Чернігівській області за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 8 (каб. № 8), тел. 3-14-29.

Коментарі закриті.