Технології двійників використовують на виборах в об’єднаних громадах Чернігівщини. Про це повідомляє сайт ОТГ.cn.ua.

Так, згідно чинного законодавства, вчора, 5 квітня завершився процес висування кандидатів на виборах у трьох ОТГ: Менській, Козелецькій та Комарівській.

 

Після остаточного формування списків кандидатів спостерігається уже навіть не тенденція, а традиція виборів всіх рівнів, від Верховної Ради до рад місцевого значення.

 

Мова про наявність так званих двійників. Тобто, у реального кандидата з’являється декілька конкурентів з таким же точно прізвищем. Розрахунок простий — недосвідчений чи малоосвічений виборець поставить «галочку» проти іншого кандидата. І основний конкурент втратить декілька відсотків зовсім не зайвих голосів.

 

Таким нехитрим способом вже почали діяти у Мені. Там, окрім діючого міського голови Геннадія Анатолійовича Примакова зареєструвалося ще два Примакова, Анатолій Іванович та Павло Анатолійович. Можливо батько та син. Можливо — ні. Але факт використання двійників — очевидний.

 

Схожа ситуація і в Козельці. Там разом з головою Козелецької районної ради Оленою Дмитренко на посаду голови громади претендує Ольга Дмитренко, пенсіонерка, яка проживає у місті Борзна.

 

Чи допоможуть ці технології на виборах в ОТГ? Адже тут виборці знають не тільки прізвище кандидата, а повне його ім’я та по-батькові, часто – особисто знайомі із ним та його сім’єю. Втім все покаже результат виборів.

Мітки:

3 коментарів

 1. Георгій сказав:

  Все-таки у партії Нетрадиційної Сексуальної Орієнтації гарні адвокати і “неподкупні” судді, раз такий голова до цього часу діючий.
  0  0
  • vital11 сказав:

   А що вже був суд? Чи його визнали винним? Дак чого ж ти патякаеш і звинувачуєш. Робиш винним. За собою дивись “правильний”
   0   0
 2. Георгій сказав:

  А де звинувачення? Констатація факту. Адвокати гарні- гарні, чи голова Чернігівської спілки адвокатів поганий адвокат? Цікаво, Коливан його з власної кишені оплачує чи він так любить цю партію, що за його щиру посмішку працює, вона ж така полюбовна))) Суд був? Один, принаймні, точно був, щоправда тихесенький такий, на ньому рішення “непідкупна суддя” відклала до кращих часів – певно до перемоги Коливана на виборах, щоб не соромив партію нещасною тисячею. В масштабах об”єднаної громади суми будуть цікавіші. Та щось газети мовчать, ні пари з вуст, нікому ж не цікаво, винен чи не винен, правда? Та кримінальну справу порушили і ніхто її не закрив. А відкрита кримінальна справа це не відкрите пиво. Хоча, що може обрати народ, який мав зека-президента.
  P.S. Дякую за пораду. Я хабарів не беру, хіба що артишоками, та сподіваюсь, судді будуть до мене поблажливими, якщо я їми поділюсь.
  0  0