Жителька Березни 29 жовтня повідомила правоохоронцям, що наглядно знайомий чоловік постійно докучає телефонними дзвінками, незаконно проникає до її подвір’я та до будинку, ще й погрожує фізичною розправою.

Про це інформує Менський відділ поліції.

«Двоногі лисиці» 23 жовтня побували в березнянському обій­сті та поцупили п’ятьох качок і вісьмох курей. Через кілька днів такі ж лихоманці вкрали курей у жительки Подина.

Не обійшлося без сусідських війн, бійок та сварок: під час з’ясування стосунків на менянку кидався сусід із ножем, іншому жителю райцентру п’яні сусіди сокирою порубали паркан. Березнянця побила односельчанка, а жительку Сахнівки не тільки побили, а ще й мобілку відібрали.

На Менщині сталися три дорожньо-транспортні пригоди: у Мені і Феськівці без потерпілих, а жительку Березни доставили до обласної лікарні з закритою черепно-мозковою травмою та забоєм головного мозку.

У менянина 26 жовтня злодюги поцупили велосипед. Наступного дня чоловік із Березни повідомив поліцію, що односелець викрав з його будинку чотири з половиною тисячі гривень.

Коментарі закриті.