28 років пройшло з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

Щороку 15 лютого ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.

 

У Мені з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, представники райвійськкомату, районної і міської влади, громадськість поклали вінки та квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.

 

З вітальним словом до присутніх звернувся керівник районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Леонід Титаренко. У своєму виступі він поіменно згадав молодих юнаків Менщини, життя яких навіки обірвалось в ущелинах далекої ісламської країни.

 

Учасники мітингу вшанували загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання.

 

Настоятель Свято-Троїцької церкви отець Василь доніс поминальну молитву душам загиблих воїнів.

 

І вже традиційно в ці дні збираються разом ті, хто пройшов випробування Афганістаном, хто виніс на своїх плечах ту гірку і болючу правду афганської війни, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами в сучасному мінливому світі.

 

15 лютого в приміщенні Менської районної бібліотеки відбулися щорічні збори районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, на якій були обговорені актуальні питання роботи організації.

 

По закінченню офіційної частини присутні мали змогу переглянути літературно-музичну програму «Минають дні, ідуть роки, життя листки перегортає…», яку підготували працівники бібліотеки та районного Будинку культури. У концерті взяв участь і відомий кобзар, лірник, народний співак, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Василь Нечепа.

 

На адресу воїнів-афганців звучало багато щирих слів вдячності за те, що вони і сьогодні залишаються сильними, мужніми, надійними і свято цінують своє афганське братство. Чимало їх стали в ряди добровольців, щоб захистити Україну від посягань сепаратистів і агресії Росії, показуючи приклад молодшому поколінню українських воїнів.

 

Із черговою річницею виведення радянських військ з Республіки Афганістан ветеранів привітали та вручили відзнаки голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник та інші гості.

 

В свою чергу голова районної спілки воїнів-афганців Леонід Титаренко подякував присутнім за підтримку і співпрацю. Найактивніші представники спілки, а також учасники АТО та волонтери були нагороджені пам’ятними медалями Української спілки ветеранів Афганістану, грамотами та подяками.

 

Крім того, учасники зустрічі мали змогу переглянути книжкову виставку «Там, в афганських пісках», яку підготували працівники книгозбірні.


РДА

Коментарі закриті.