<img class="size-full wp-image-14568 alignleft" title="podatk" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2012/08/podatk.jpg" alt="" widt

order propecia onlineh=”162″ height=”125″ />Із набранням чинності Податкового кодексу України одним з першочергових завдань для податкової служби є допомогти платникам розібратися у новаціях податкового законодавства. Як свідчить практика, проведення різного роду семінарів задовольняє нагальні потреби платників податків, дає відповіді на проблемні питання.

У Менській МДПІ 28 листопада для платників податків відбувся семінар «Практичне застосування норм податкового законодавства України» за участі фахівців ДПС у Чернігівській області та представників філії ДП «Інформаційно-видавничий центр ДПС України».

Семінар складався з лекційної та практичної частин. Під час першої частини досвідчені фахівці ДПС у Чернігівській області висвітлили питання практичного застосування положень Податкового кодексу України у частині особливостей обчислення податку на прибуток, податку на додану вартість, інших податків і зборів та порядку проведення перевірок.

Під час практичної частини учасники семінару отримали відповіді на актуальні запитання.

Під час семінару податківці також акцентували увагу платників податків, що підвищення якості обслуговування та мінімізація незручностей для платників податків є сьогодні основним завданням для податкової служби .

Семінар вкотре підтвердив, що підприємці стали більш зацікавленими в отриманні професійних роз’яснень з питань, які складно вирішуються на практиці. Під час таких заходів фахівці мають змогу безпосередньо від платників податків дізнатись про їх проблеми та допомогти їх розв’язанню.

Коментарі закриті.