«Урожай на картоплю цьогоріч середній, – каже агроном Роман Бутенко. – Але з такою ціною про прибуток говорити не приходиться».
«Урожай на картоплю цьогоріч середній, – каже агроном Роман Бутенко. – Але з такою ціною про прибуток говорити не приходиться».

У самому розпалі збір картоплі. Гудуть у полі трактори, сновигають вантажівки, перекидають вилами та лопатами сухе груддя на городах господарі. Трохи дощики допомогли, то хоч не так пилюка в горло лізе. Погодні умови мало не нанівець звели урожай крохмалистої на Волині, у Полтавській і Вінницькій областях. Отож Чернігівщина у цьому році – картопляні засіки України. Та ціна на «другий хліб» селян не радує…

Мінус 127 гектарів

У нашому районі найбільшими виробниками картоплі залишаються ПРАТ «Корпорація Інтерагросистема», ПП «Південь-Північ», ПП «А. Синенко», фермерські господарства «Бутенко», «Погребний» та Ковбаси В.О.

Деякі господарства значно зменшили площі під цю культуру, у ск «Куковицький» нинішнього року взагалі не садили.

Загалом цьогоріч сільгосппідприємства і фермерські господарства Менщини відвели під картоплю 833 гектари, – аналізує заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Володимир Тагронський. – У минулому році було 960 гектарів, отже площі зменшилися на 127 га.

Говорити про врожайність поки ще рано, адже викопали не більше 18% від наявного. Та вже видно, що урожай – середній.

Скільки ж картоплі виростили жителі району на власних городах – сказати важко, зараз у райдержадміністрації така статистика не ведеться. Але відомо, що кілька років тому картопляні площі приватних виробників Менщини у сумі були у п’ять разів більші, ніж усіх сільгоспвиробників і фермерських господарств разом узятих.

Ні ціни, ні покупців

Судячи по теперішній економічній ситуації, навряд чи люди стали вирощувати картоплі менше: це один із основних складників українського меню, а ще корм для худоби і можливість уторгувати таку-сяку копійчину.

Селяни кажуть, що урожай у цьому році так би мовити «не су перовий», але таки собі нормальний. А ось у Ленінівці, мабуть завдяки піщаним грунтам та своєчасним дощам, бульба вродила досить щедро. Отже картопля на продаж є. А ось із покупцями – не густо.

Більш-менш з цим у Мені та Березні. У райцентрі, окрім приватників, картоплю закуповує і заготконтора. Товарну приймають по дві гривні за кілограм, насіннєву – по гривні вісімдесят копійок, нестандартну – по півтори гривні. У приватників можна і за 2,50 грн. вигадати, але це перебрана, відсортована і тільки що не мита.

У Березні кажуть, що можна було збути крохмалисту по 2,70 грн. і навіть по три гривні. Зараз ціни стабілізувалися – від двох гривень до двох із половиною.

У Данилівці перекупники пропонували 2,30 – 2,20 грн. за кілограм, у Жовтневому – дві гривні, у Бігачі і Блистові – 2,50. Подекуди пропонують кавуни на обмін: за кілограм смугастих – кілограм-півтора картоплі. Цибулі не привозили.

Оминають картопляні покупці увагою Величківку, Стольне, Макошине. А в Ушні вже тижнів зо два жодної їхньої машини не було. Та й більшість людей не поспішають цьогорічний урожай збувати, чекають, що ціна хоч трохи зросте.

Рів’єра і Спокуса

Найближча газета відвідала у Дягові фермерське господарство «Бутенко», де, окрім вирощування картоплі, займаються ще й її селекційним оновленням і випробуванням нових сортів.

Сини фермера Олексія Бутенка Іван і Роман також пішли шляхом батька, то про сільськогосподарські культури знають практично все.

Зараз вирощуємо сорти картоплі Рівєра, Тірас, Беллароза, Серпанок, Явір, Санте, – розповідає агроном Роман Бутенко. – Нещодавно взяли на випробування два нові. Курас – дуже пізній сорт, он гичка ще зовсім зелена. Бульби дуже крохмалисті, добре зберігаються. Ця картопля стійка до фітофторозу і парші. Другий сорт – Спокуса. Має надзвичайні смакові якості, у супі розварюється за якихось три хвилини.

Похвалитися дійсно є чим, але у фермерському господарстві також незадоволені цьогорічними цінами.

Із ціною у дві з половиною гривні за кіло можна хіба що вийти на «нуль», – констатує Іван Бутенко. – Та й то великим виробникам і за рахунок минулорічних запасів добрив і пального. Адже ціни виросли у декілька разів, то щоб картопля стала прибутковою, вона повинна коштувати хоча б пять гривень. А то деякі дрібні виробники кажуть, що як ціна не підніметься, то й викопувати цьогорічний урожай сенсу немає.

 

Коментарі закриті.