Враховуючи події, які відбулися в Носівському районі та були оприлюднені на телебаченні, з метою профілактики та недопущення фактів вчинення насильства стосовно дітей в районі посилено роботу щодо виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг.

Про це повідомляє сайт Менської РДА.

З початку липня працівниками служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були відвідані всі сім’ї, які перебувають в групі ризику та проживають на території Локнистенської громади.

Також активізовано проведення оперативно-профілактичних рейдів в торгівельні точки та розважальні заклади в нічний час. Працівники Менського відділу поліції та служби у справах дітей 5 липня відвідали більшість торгових закладів Мени, аби перевірити, чи не продають дітям алкоголь та тютюнові вироби.

Під час рейдів підприємцям та продавцям ще раз нагадали про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Також нагадали про законодавчу норму, за якою діти віком до 16 років з 22.00 до 6.00 можуть перебувати у нічних розважальних закладах лише в присутності хоча б одного з батьків або іншого законного представника.

Закон зобов’язує власників чи посадових осіб таких закладів слідкувати за цим та надає право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Коментарі закриті.