photoВже цього року населені пункти району мають позбутися комуністичних символів, — на цьому наголосив заступник голови РДА Павло Терентієв.

13 липня відбулося засідання комісії з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Даний Закон набув чинності 21 травня 2015 року. Саме цей Закон вимагає особливої уваги та реагування. Тому потрібно оперативно організувати роботу щодо його виконання — вжиття заходів із перейменування населених пунктів, вулиць, демонтажу пам’ятників тощо.

Окреслюючи перші кроки, зроблені у цьому напрямку, члени комісії зазначали, що органи місцевого самоврядування вже працюють над реалізацією даного Закону.

У підсумку Павло Олександрович зосередив увагу на потребі узагальнити перелік населених пунктів, вулиць, площ, інших об’єктів топоніміки, що мають бути перейменовані; акцентував увагу на проведенні навчання для сільських, селищних, міського голів та надаванні їм необхідної інформації про історію походження топонімічних назв у разі виникнення суперечностей; оприлюднювати матеріали (по мірі їх надходження) на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у рубриці «декомунізація в районі».

Коментарі закриті.