Неодноразово доводилося чути, як люди обурювалися, що педагоги, допрацювавши до пенсійного віку, не поспішають на заслужений відпочинок. При цьому молоді вчителі сидять без роботи. Ми вирішили дізнатися, скільки вчителів-пенсіонерів працює в районі і чи хоче молодь зайняти їхні місця.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації, середній розмір заробітної плати, яку отримують учителі району, становить 2300 грн.

Станом на 1 вересня цього року у школах району працювало 74 педагоги пенсійного віку – близько 13% від загальної кількості. В області цей показник становить біля 15%.

– У цьому році ми працевлаштували більшість бажаючих. На початку навчального року в деяких школах навіть були незакриті вакансії, – говорить начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко. – Наразі у нашому районі є лише декілька молодих вчителів, які хочуть, але поки що не можуть працевлаштуватися.

В Україні середній вік педагога становить 45 – 60 років. Про це на початку року заявили експерти галузі освіти в ефірі телеканалу новин «24».

Коментарі закриті.