Делегація від Менського району відвідала Кулішеві читання у с. Гукове Шосткинського району Сумської області, присвячені 199-й річниці з дня народження Пантелеймона Куліша – письменника, перекладача, громадського діяча, художника.

 

 

Уже 14-й раз поспіль  Шосткинські міська рада та районна державна адміністрація 8 серпня влаштували урочистості біля села Гукове (що в 3 кілометрах від смт Вороніж), там, де народився Пантелеймон Куліш, де знайшли вічний спокій його батьки.

Жителі та гості свята насолоджувалися виступами місцевих артистів, почули слово Пантелеймона Куліша з вуст читців-декламаторів, оглянули творчі виставки та міні-експозицію музею і, звичайно, поласували смачним кулешем.

Ми відмітили, що Куліш поєднує наші області – Сумську та Чернігівську: на Шосткинщині він народився та зростав, а на Борзнянщині – жив, творив та був похований.

Візит відбувся на запрошення Шосткинського міського голови Миколи Ноги у рамках започаткованого туристичного проекту «Сіверщина – північне серце України», що має на меті поєднати туристичними стежками краян – жителів північних Сумської та Чернігівської областей.

За інформацією зі сторінки Фейсбук Вікторії Неруш

 

 

 

 

 

 

Коментарі закриті.