У четвер, 29 вересня, голова райдержадміністрації Анатолій Соломко провів розширене засідання колегії з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, головами місцевих рад, керівниками установ і організацій району, представниками ЗМІ.

Про це «Нашому слову» повідомили в райдержадміністрації.

Перед її початком керівники району вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв трагедії, що сталася в Бабиному Яру 70 років тому.

На засідання колегії головним було винесено питання готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району до опалювального сезону 2011 – 2012 рр. Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності узгодженого проведення перевірок стану підготовки та готовності внутрішньобудинкового газового обладнання до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період.

На колегії також було підбито підсумки оздоровчої кампанії 2011 року та виконання плану оздоровлення дітей пільгових категорій. Заслухано інформації про стан виконання Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”, звернення громадян та стан виконавської дисципліни.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Володимир Невжинський та міський голова Федір Фесюн.

Коментарі закриті.