kolegia_solomkoРозширене засідання колегії райдержадміністрації було присвячене питанням благоустрою, підсумкам опалювального періоду та оздоровленню дітей у літній.

За чисте довкілля

Про результати акції з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля» розповів перший заступник голови РДА Володимир Василенко. Він відмітив менські організації та служби, працівники яких найбільш згуртовано чепурили наше місто. Оцінено було і роботу усіх територіальних громад.

Кілька критичних зауважень пролунало на адресу приватних підприємців, які так і не спромоглися порозгрібати смітники біля своїх торгових точок. Але найбільше перепало «на горіхи» райспоживспілці. ЇЇ напіврозвалені непрацюючі магазини затьмарюють пейзаж майже у кожному населеному пункті району. А ті, що ще якось животіють (у Феськівці, Осьмаках), прибрати навколишню територію не вважають за необхідне.

Переможцями акції визнано Ліски, Макошине, Березну, Куковичі, Миколаївку, Дягову, Бігач та Чапаєвку.

Про оздоровлення

– Цього року плануємо забезпечити оздоровленням та відпочинком не менше 62% дітей шкільного віку, – доповів завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор Ємець. – Маємо оздоровити усіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

На оздоровлення дітей у районному бюджеті передбачено 171,4 тисячі гривень, 130 тисяч має забезпечити Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і 210 тисяч – залучених коштів.
Планується робота 27 пришкільних таборів, у яких відпочинуть 1020 підлітків.

Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту РДА здійснюється підбір та направлення дітей до міжнародного дитячого центру «Артек», «Молодої гвардії» та інших дитячих оздоровчих закладів.

Найбільші боржники – бюджетники

– Опалювальний період пройшов без збоїв та аварій, – запевнив заступник головного інженера Сосницького УГГ ПАТ «Чернігівгаз» Олег Шаповалов. – На жаль, до цього часу не вирішилося питання визначення власників багатоквартирних будинків, що не дає можливості якісного обслуговування газових мереж. Кількатисячні борги за використання «блакитного палива» мають управління соцзахисту населення, Березнянська селищна рада, казначейство, райвідділ міліції, санепідемстанція.

Розподілювач робіт Менської дільниці ПАТ ОТКЕ «Чернігівоблкомуненерго» Олена Коваль розповіла, що жодне підприємство, окрім районної лікарні, до цього часу не провело гідравлічного випробування внутрішніх тепломереж, а борги КП «Менарайкомунпослуга», райвідділу міліції, міської ради (дитсадок «Сонечко») та інших рахуються десятками тисяч гривень.

Коментарі закриті.