Подивитися на грандіозне театралізоване дійство «Ніч на Івана Купала» у виконанні Чернігівського академічного народного хору зійшлися не лише блистівчани.

На свято, котре розгорнулося на березі місцевої річечки Пулка, поприїжджали гості з Мени, Стольного, Семенівки, Бірківки та інших сіл об’єднаної територіальної громади.

– Гостей було чимало, – каже в.о. старости Блистови Роман Боюн. – І подивитися було на що, адже професійні артисти підготували видовищну програму, котра супроводжувалася піротехнічними ефектами. Іншими словами – усе навкруги сяяло вогнями.

Особливо радісно було малечі: для них за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка було встановлено надувний батут, отож спускатися безкоштовно і скільки заманеться могли усі охочі. Окрім того, представники партії «Наш край» дарували дітлахам морозиво.

Після завершення театралізованого дійства над селом прогримів неймовірний за розмахом салют. А свято продовжилося концертом колективу Чернігівської філармонії.

Погуляли блистівчани та гості на славу, мали й шашлики та інші частування. Працювала виїзна торгівля, копійку заробили і місцеві підприємці.

Коментарі закриті.