На підтримку української армії протягом минулого року платниками Чернігівщини сплачено до бюджету 162,8 млн.грн. військового збору. Для порівняння зазначимо, що за 2014 рік надійшло 43,2 млн.грн. Про це повідомила заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова.
Зокрема, надходження збору за грудень 2015 року склали 21,5 млн.грн., що на 5,7 млн. грн. більше, ніж за листопад та на 9,8 млн.грн. більше, ніж за грудень 2014 року.
Кількість суб’єктів господарювання – податкових агентів, які перераховують військовий збір, впродовж минулого року збільшилася з 13,1 тис. до 15,4 тис.
Найбільшу питому вагу надходжень збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Козелецькій, Чернігівській, Бахмацькій та Варвинській ОДПІ.
Нагадуємо, що військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Мітки:

Коментарі закриті.