Ми часто мріємо кудись поїхати, побачити нові краї або країни, такі як Венеція чи Єгипет з його тисячолітніми пірамідами, або ще в якісь екзотичні країни. Проте справжня екзотика може виявитися зовсім поряд, якщо перейдете через так звані «кладки» (металеві підвісні містки), перейшовши через які Ви неодмінно потрапите у зовсім інший вимір, іншу країну та навіть якусь невідому епоху, мабуть іще до нашої ери, коли територією Чугаївки бігали первісні дикуни.

Якось трапилося мені цієї осені побувати в тій частині Мени, яка в народі зветься Чугаївка або Борсучка, де довелося йти через вулицю Щорса та інші прилеглі до неї вулички. І виявилося, що з часів появи в цих місцях первісних дикунів, там абсолютно нічого не змінилося: грязюка, глибочезні калюжі, купи непотребу і запах річкової гнилі та гною.

Язик не повернеться сказати, що я перебуваю в місті, бо в багатьох селах нашого району набагато чистіше і нема таких глибочезних колдобин. А ще я тихо порадувався тому, що я живу в центрі Мени, а не на цьому чугаївському болоті, і уявив людей, що кожного дня ходять чи їздять по цих глибоких канавах.

Зробив деякі фото, які і надаю. Але навряд чи вони зможуть Вам передати усю атмосферу. Про асфальт жителі цього краю уже і не мріють, звикли і без нього. Ну і, звісно ж, доповненням до загального пейзажу стали переповнені контейнери і купи сміття біля них, які так активно розгрібали кури і коти.

Звісно, міськрада не вчасно вивозить контейнери, тому біля них і збирається те, що не влазить. Але ж не міськрада повипускала на вулиці курей, які оте все гребуть на всі сторони, створюючи відповідне враження про рівень культури деяких жителів Чугаївки.

Отож, будемо цінувати те, що ми маємо, адже справжні екзотичні краї знаходяться зовсім поряд. Ми тільки їх чомусь не помічаємо.

Автор – користувач сайту Adolfhitler.

Коментарі закриті.