корупцияЗ метою протидії корупції у податковій і митній сферах створена антикорупційна стратегія Міністерства доходів і зборів – від профілактики до виявлення та реагування на факти корупції.

Для цього у відомстві впроваджуються електронні сервіси – щоб максимально скоротити персональні контакти між платниками та фахівцями Міндоходів. Необхідним кроком є запровадження дистанційних електронних перевірок, подальший розвиток електронних сервісів для подання електронної звітності, повідомляє Чернігівський монітор.

Також будуть максимально автоматизовані процеси всередині Міністерства, щоб звести до мінімуму ймовірність неправомірного використання службового становища окремими працівниками, – запевнив Міністр Олександр Клименко.

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області активно працюють над реалізацією завдань Міністерства. За 11 місяців вони провели 61 службове розслідування та перевірки. З яких 27 – спрямовані до правоохоронних органів для ухвалення рішення. За результатами їх розгляду відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами здійснення злочинів у службовій діяльності, з них 2 – за неналежне виконання службових обов’язків (ч.2 ст.367 КК України), 1 – за фактом службової підробки офіційних документів (ч.1 ст. 366 КК України), 3 – за фактом перевищення службових повноважень (ст. 365 КК України). До дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб, 2 порушників звільнено, 11 – винесене офіційне застереження.

З метою недопущення призначення на посади в Міндоходів області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 67 кандидатів, 2 – відмовлено в призначенні.

Наразі, нагадуємо, що при ГУ Міндоходів у Чернігівській області цілодобово діє «телефон довіри» для прийняття повідомлень, що потребують негайної перевірки. Тому, якщо будуть відомі випадки вимагання працівниками органів Міндоходів області грошових коштів та винагород, або вчинення інших неправомірних дій, у таких випадках телефонуйте за номером (0462) 668-522.

Коментарі закриті.