На сесії Чернігівської обласної ради.Сесія обласної ради ухвалила рішення щодо заснування звання «Почесний громадянин області». Ініціатором запровадження вищої відзнаки територіальної громади Чернігівської області виступила обласна організація ветеранів.

За інформацією прес-служби ОДА, на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні» облдержадміністрацією розроблено проект Програми із пошуку і впорядкування поховань жертв війни в Чернігівській області. Її також затверджено рішенням сесії.

– Прийняття даних рішень відбувається у рамках підготовки до відзначення у вересні цього року 70-річчя визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників. Один із напрямів підготовки до ювілею – прийняття рішень щодо підтримки ініціатив ветеранських організацій, вжиття додаткових заходів щодо соціального захисту людей старшого покоління, – прокоментував рішення сесії обласної ради голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Коментарі закриті.