На Чернігівщині за січень-липень надходження до бюджету від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 7655 тис. грн.

Як повідомив заступник начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області Микола Любочкін, станом на 1 серпня в Чернігівській області обліковується 1475 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій – 4835 шт., в тому числі: на алкогольні напої – 2741 шт., на тютюнові вироби – 2094 шт.

За 7 місяців поточного року відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області видано 2741 ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2094 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Зокрема, за цей період анульовано 162 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 208 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також призупинено за несвоєчасну сплату 152 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 143 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Протягом січня – липня при проведенні перевірок найчастіше виявлялися правопорушення такі як: зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного реєстру, виявлення алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, роздрібна торгівля за відсутності ліцензії, реалізація алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім, продаж алкогольних напоїв на розлив в місцях, які не відносяться до закладів громадського харчування.

Коментарі закриті.